Балканският кулинарен фестивал "Табиет" от днес в Дупница. Вижте програмата

06/22/2017 13:07:00
Балканският кулинарен фестивал "Табиет" от днес в Дупница. Вижте програмата

22.06.2017г.- Сръбска Вечер

ОСНОВНА СЦЕНА

12:00-13:00 Пресконференция
13:00-14:00 Танцов уъркшоп с Петър Батолийски- хореограф на ДК „ДЕНС“
14:00-16:00 Турнир по белот с награди
16:00-17:00 Турнир по табла/шах с награди
17:00-17:30 Надяждане с кюфтенца и надпиване с бира
17:30-18:30 Концерт на Росен Янчев от X Factor
18:30- 18:45 НЧ „Пробуда 1927“ с Самораново
18:45-19:00 НЧ „ Развитие 1910“ с. Крайници
19:00-19:15 НЧ „Светлина „ с.Бистрица
19:15-19:30 „Фантастик Денс“ с р-л Димитър Димитров
19:30-19:40 Школа по български народни танци „Фолк фитнес при НЧ „Зора 1858“
19:40-20:00 Танцов състав „Зора“ при НЧ „Зора 1858“ с р-л Диляна Диканска
20:00-20:15 Официално откриване на фестивал Табиет от кмета на Община
Дупница инж. Методи Чимев
20:30-22:00 Концерт на БОБАН ЗДРАВКОВИЧ

23.06.2017- Гръцка Вечер

ОСНОВНА СЦЕНА

11:00-12:00 Кулинарна презентация
Игри за малки и големи с награди
12:00-13:00 Конкурс за детска рисунка на тема „Моето любимо ястие“ с награда-
обяд за цялото семейство
13:00-14:00 Танцов уъркшоп с Петър Батолийски- хореограф на ДК „Денс“
14:00-16:00 Турнир по белот с награди
16:00-17:00 Турнир по табла/шах с награди
17:00-17:30 Надяждане с кюфтенца и надпиване с бира
17:30-17:50 Балетна школа при НЧ „Зора 1858“, р-л Мая Владимирова
17:50-18:10 Школа по народно пеене при НЧ „Просвета 1903“, Гр. Бобов дол
худ.р-л. София Илиева
18:10-18:30 Детски ансамбъл „Разметанче“ при НЧ „Просвета 1903“ гр. Бобов дол
худ. ръководители- Бойко и Александър Седефчови
18:30-19:30 Концерт на АНА САРАНДОВА
19:30-20:00 Кулинарна презентация
20:00-21:00 Концерт на ЛЮСИ с АНДРЕАС БЕНД
21:00-22:00 Концерт на АНДРЕАС с АНДРЕАС БЕНД

 24.06.2017г. - Сръбска Вечер


ОСНОВНА СЦЕНА

11:00-12:00 Кулинарна презентация
12:00-13:00 Забавни детски игри и парти шоу с любим супергерой (аниматор)
13:00-14:00 Танцов уършоп с Петър Батолийски- хореограф на ДК „Денс“
13:00-15:00 Турнир по белот с награди
15:00-17:00 Турнир табла/шах с награди
17:00-17:30 Надяждане с кюфтенца и надпиване с бира
17:30-17:50 Детска фолклорна група към НЧ „ Народни будители 1926“
с. Сапарево
17:50-18:10 Женска фолклорна група към НЧ „ Народни будители1926“
С. Сапарево
18:10-18:30 Група „Германея“ при НЧ „ Просветен лъч“ 1905“ гр. Сапарева баня
18:30-19:00 НЧ „ Христо Ботев 1978“- „Абракс“ гр Дупница, р-л. Димитър Шопов
19:00-20:00 Концерт на ВИКТОРИЯ КУПРИНА
20:00-21:00 Кулинарна презентация
21:00-22:00 Концерт на КЕБА

25.06.2017- Българска фолклорна вечер


ОСНОВНА СЦЕНА

10:00-11:00 Кулинарна презентация
11:00-12:00 Забавни детски игри и парти шоу с любим супергерой ( аниматор)
12:00-13:00 Обеден фолклорен концерт
13:00-14:00 Танцов уъркшоп с Петър Батолийски- хореограф на ДК „ДЕНС“
14:00-16:00 Турнир по белот с награди
16:00-17:00 Турнир табла/шах с награди
17:00-19:00 НЧ „ П. Славейков 1978“
18:00-19:00 ФТА „ Актавис“ гр. Дупница, с худ. ръководител Войн Войнов
19:00-20:00 Концерт на АНА-МАРИЯ и ТФ „РИЛА“
20:00-21:00 Кулинарна презентация
21:00-22:00 Концерт на НИКОЛАЙ СЛАВЕЕВ с БЕНД и ТФ „ПЛОВДИВЪ“

 

Сподели



Коментари

Няма публикувани коментари!

Напиши Коментар

Вашето Име

Вашият Коментар