6-та поредна загуба за Марек

05/06/2018 09:47:00

6-та поредна загуба на Марек в Югозападната трета лига вчера. Отборът загуби с 0:1 от Банско  в среща на стадион "Бончук".  Гостите вкараха победния гол в последната минута. През цялото време дупничани имаха преимущество, но нямаха шанс да отбележат гол. Еньо Кръстовчев, през първото полувреме, пропусна да реализира няколко възможности. В 75-ата минута  Джордж Николов от Марек направи удар с глава, обаче, топката мина на сантиметри от гредата в аут. За сметка на това Банско нанесе своя удар в последната 90-ата минута. Тогава  Смаил Креболиев шутира по диагонала, вратарят на Марек Гоцев не се намеси добре и топката спря в мрежата му . В класирането Банско вече е на 4-та позиция с 47 точки, а Марек се свлече на 13-то място с актив от 35 точки.