Марек завърши наравно във втората си контрола тази зима

02/01/2017 16:03:56

Марек 1915 и Балкан Ботевград не успяха да се победят и завършиха наравно 1:1 в контрола играна днес от 14:00 часа на спортен комплекс „Царско село“ в София.

През първото полувреме дупничани имаха инициативата и сътвориха няколко добри атаки, като при една от тях в 27-та минута Димитър Владимиров откри резултата. През второто полувреме бяха извършени редица смени, като наставника на Марек, Цветан Видински пусна изцяло нов състав. В 72-минута дупничани сгрешиха при изнасяне на топката в средата на терена и Мишев изравни. За Марек играха и новете попълнения Николай Николов и Николай Маринов, които започнаха подготовка от началото на седмицта. Поради травми отново извън терена бяха Кръстовчев Р.Йорданов и Кристиян Здравков. Преди седмица Марек победи Велбъжд с 3:1, а Балкан се наложи над юношите на Славия с 4:3 . Следващата проверка на Марек е на 4-ти срещу Банско, а Балкан играе с Рилски спортист на 8-ми февруари