Добрoслав Радев взе Европейската купа

03/18/2019 15:10:21

Доброслав Радев стана шампион на турнира за Европейската купа в Белград, Сърбия. Радев игра много силно и не даде шанс на съперника си от Словакия, за да триумфира с купата в категория до 75 кг. Дупнишкият кикбоксьор спечели по точки и взе поредния трофей във витрината си. За усеха си той бе лично поздравен от легендата на К1 Семми Шилт.

Дупнишкият боец Доброслав Радев е: Европейски шампион по кикбокс, Вицесветовен шампион по кикбокс, два пъти носител на Световна купа, Балкански шампион и многократен Републикански шампион. Той е и с няколко профи мача с доста завиден резултат – 4 поредни победи като две от тях с нокаут.

Следващото предизвикателство за боеца  е на 30.03.2019г. Той ще участва в профи среща в Гърция и ще играе за пояс отново в стил К1 категория до 75кг.

Там ще се борим за Балканста титла на W.K.U срещу техния шампион.