Марек победи ЦСКА при U17. Момчетата са герои, коментира Анжело Кючуков

02/26/2017 19:42:41

Този уикенд се поднови първенството на елитната група U17. Юношите на Марек 1915 посрещнаха на стадион Бончук връстниците си от ЦСКА. Дупничани показаха добра игра и с много раздаване стигнаха заслужено до победата с 1:0. Единственото попадение реализира Иван Георгиев в 29-та минута. След почивката Георгиев можеше и да удвои резултата, но удара му бе спасен от стража на гостите. Двубоят предложи много емоции на близо 150-зрители на стадиона. След срещата старши треньорът на Марек Анжело Кючуков не спести суперлативи за представянето на възпитаниците си. „Благодаря на момчетата. Показаха истински дух. Имахме проблеми преди мача и част от тях играха с контузии, но се раздадоха максимално. Включих и по-малки в групата. Играхме срещу обединените школи на ЦСКА и Литекс и победихме.“ , коментира Кючуков.Марек вече е над чертата на изпадащите на 14-то място с 8 точки, пред Спартак Пд и Спартак Пл.

ВИДЕО : ГЛЕДАЙ ТУК