В нервен мач с три червени картона Марек победи Германея

03/22/2017 19:16:56

В мач с три червени картона и много нерви, Марек 1915 победи, като гост Германея Сапарева баня с 2:1. Двубоят се игра пред около 400 зрители на градския стадион в курортния град, а полицейското присъствие бе повече от впечатляващо. За щасти по трибуните напрежение нямаше за разлика от терена. В край на първото полувреме Янкулски открадна топката от Росен Йорданов, напредна към наказателното поле на Марек, където двамата се сблъскаха, но не последва сигнал на главния рефер Иван Иванов. Последва бурен протест на домакините и червен картон за Юли Аргиров. Малко по-късно играта напусна и Димитър Владимиров от Марек за втори жълт картон. Веднага след почивката в 49-та минута, след центриране от ъглов удар Янкулски с препмерен удар откри резултата. Малко по- късно  последва и червен картон за капитана на дупничани Росен Йорданов. Останали с девет души гостите заиграха по-мобилизирано и в 75-та минута от пряк свободен удар Николов изравни. В 82-ата минута Робертин Атанасов вкара дежурното си попадение сле техничин прехвърлящ удар и оформи крайният резултат 1:2.