Юношите на Марек с победа в София

03/30/2017 20:50:16

Юношите старша възраст на Марек 1915 победиха, като гости с 2:1 връстниците си от ДИТ. Срещата се игра в София, а момчетата на старши треньора Цветан Видински заслужено стигнаха до успеха. Резултатът откри Борис Василев в 16-та минута, след като бе най-съобразителен в наказателното поле. В 28-та минута от пряк свободен удар Миро Николов покачи на 2:0. Домакините върнаха един гол в 72-та минута. Това е пореден успех за дупничани, които в последния си мач победиха  с 5:0 Вихрен Сандански. Марек е втори в класирането на зона Запад. Червен картон получи Борис Василев.  „Доволен съм от резултата. Момчетата показаха за пореден път характер. Играта можеше да бъде и по-добра“, коментира Цветан Видински